Wróć
Private Finance

Ochrona kapitału

Zarządzanie, a także ochrona majątku i naszych inwestycji jest niezwykle czasochłonnym procesem, który wymaga odpowiedniej wiedzy i doświadczenia. Samodzielne działania w tym zakresie zwykle są nieefektywne i w perspektywie długofalowej nie przyniosą oczekiwanych rezultatów.

Doskonale wiemy, jak bardzo istotne jest dla naszych Klientów, by odpowiednio zadbać o odpowiednie zabezpieczenie ich majątku. Każde przedsięwzięcie biznesowe, nawet najbardziej intratne niesie ze sobą ryzyko utraty płynności finansowej. Jesteśmy tego świadomi, dlatego po przeanalizowaniu sytuacji finansowej naszego Klienta przygotujemy optymalne dla jego potrzeb rozwiązanie, które znacznie ograniczy ryzyko utraty majątku związanego z przedsiębiorstwem, ale także majątku osobistego.

Dokładna weryfikacja pozwala nam prognozować ryzyko niewypłacalności oraz ukazać możliwości przygotowania najlepszych opcji asekuracyjnych. Zaplanujemy i wdrożymy odpowiednie rozwiązanie umożliwiające ulokowanie kapitału, które przeciwdziałają utracie majątku na skutek działań nieuczciwych kontrahentów, bezprawiem urzędniczym czy losowymi zdarzeniami. Masz gwarancję, że zapewnimy Ci odpowiednią ochronę majątku przed egzekucją. 

Bezpłatna konsultacja

Potrzebujesz pomocy w obszarze finansów? Spotkajmy się aby porozmawiać i wspólnie znaleźć najlepsze rozwiązania.
Umów się na spotkanie

Przede wszystkim ogromna wiedza poparta wieloletnim doświadczeniem. Z takimi ludźmi rozmawia się po prostu inaczej. Tu warto się udać na konsultację i nie tylko. Polecam

Piotr Kamiński
3 Giga

Potrzebowałem pozyskać finansowanie do swojej firmy. Z pomocą Pana Bartosz wszystko poszło gładko i bez problemu. Polecam!!!

Bartosz Waszczak
Integrity AV

Profesjonalni, bardzo zaangażowani specjaliści, którzy na uwadze mają przede wszystkim dobro klienta.

Magdalena Ławreszuk
Ławreszuk Fotografia & Film

Solidna, uczciwa firma. Dąży do pozytywnego osiągnięcia celu. Jestem zadowolony z ich usług.

Bassam Ahmad

Konkretna i szybka pomoc w pozyskaniu kredytu firmowego. Polecam!!!

Karol Kamiński
Biuro Rachunkowe

W końcu trafiłem w odpowiednie ręce, zostałem wysłuchany i zrozumiany. Specjaliści z firmy Di Brenta Finance pokazali mi gdzie ucieka mój zysk, a to raczej ważny aspekt w prowadzeniu firmy. Jeżeli jesteś przedsiębiorcą i nie wiesz gdzie uciekają twoje ciężko zarobione pieniądze, to właśnie oni znajdą marnotrawstwa i pomogą je wyeliminować. Di Brenta, to nie tylko nowoczesne podejście do księgowości. To również Dyrektor Finansowy który czuwa nad zyskiem oraz partner w doborze odpowiedniego finansowania. Z czystym sumieniem polecam!

Kamil Szapował
Fiks Wentylacja i Klimatyzacja

Masz pytania? Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji

Odpowiadamy, wyjaśniamy, konsultujemy – zapraszamy na spotkanie, by dowiedzieć się więcej o swoich możliwościach finansowych.
Kontakt
Di Brenta
Business & Finance
Ul. Upalna 88 lok. 3
Białystok 15-668

Szybki kontakt:
E-mail: biuro@dibrenta.pl
Telefon: +48 535 425 877
Polityka prywatnościRegulaminRODO
Copyright © 
2024
 Di Brenta.
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Branding, projekt strony i realizacja: 
WayBetter
crossmenu