Wróć
Private Finance

Indywidualne Plany Oszczędnościowe

Pomnażanie kapitału powinno być zawsze dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta, ze względu na różnice w postaci preferencji dotyczących inwestycji, innego poziomu akceptacji ryzyka czy również tego, czy inwestujemy regularnie, czy jednorazowo. Rosnąca inflacja powoduje, że nie tylko chcemy zabezpieczyć nasz kapitał, ale również zwiększyć jego wartość, czyli w odpowiedni sposób inwestować pieniądze.

Korzystając z odpowiednich instrumentów inwestycyjnych, pomożemy określić Twój profil inwestycyjny i zaplanujemy wdrożenie odpowiedniej strategii bezpiecznego i efektywnego pomnożenia kapitału. Dostosujemy Twoje potrzeby do dynamicznie zmieniającego się rynku i nowych wyzwań, dbając o to, by była to długoterminowa i skuteczna inwestycja.

Oferujemy możliwość profesjonalnego doradztwa poprzez szeroki wachlarz rozwiązań, by dobrze ulokowany kapitał mógł zapewnić bezpieczne zyski.

Zapewniamy wsparcie od momentu planowania pomnożenia kapitału, przez doradztwo w zakresie ryzyka inwestycji, aż po finalne transakcje. Dzięki pomocy specjalistów Di Brenta poznasz sposób jak odpowiednio inwestować swoje pieniądze. 

Bezpłatna konsultacja

Potrzebujesz pomocy w obszarze finansów? Spotkajmy się aby porozmawiać i wspólnie znaleźć najlepsze rozwiązania.
Umów się na spotkanie

Przede wszystkim ogromna wiedza poparta wieloletnim doświadczeniem. Z takimi ludźmi rozmawia się po prostu inaczej. Tu warto się udać na konsultację i nie tylko. Polecam

Piotr Kamiński
3 Giga

Potrzebowałem pozyskać finansowanie do swojej firmy. Z pomocą Pana Bartosz wszystko poszło gładko i bez problemu. Polecam!!!

Bartosz Waszczak
Integrity AV

Profesjonalni, bardzo zaangażowani specjaliści, którzy na uwadze mają przede wszystkim dobro klienta.

Magdalena Ławreszuk
Ławreszuk Fotografia & Film

Solidna, uczciwa firma. Dąży do pozytywnego osiągnięcia celu. Jestem zadowolony z ich usług.

Bassam Ahmad

Konkretna i szybka pomoc w pozyskaniu kredytu firmowego. Polecam!!!

Karol Kamiński
Biuro Rachunkowe

W końcu trafiłem w odpowiednie ręce, zostałem wysłuchany i zrozumiany. Specjaliści z firmy Di Brenta Finance pokazali mi gdzie ucieka mój zysk, a to raczej ważny aspekt w prowadzeniu firmy. Jeżeli jesteś przedsiębiorcą i nie wiesz gdzie uciekają twoje ciężko zarobione pieniądze, to właśnie oni znajdą marnotrawstwa i pomogą je wyeliminować. Di Brenta, to nie tylko nowoczesne podejście do księgowości. To również Dyrektor Finansowy który czuwa nad zyskiem oraz partner w doborze odpowiedniego finansowania. Z czystym sumieniem polecam!

Kamil Szapował
Fiks Wentylacja i Klimatyzacja

Masz pytania? Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji

Odpowiadamy, wyjaśniamy, konsultujemy – zapraszamy na spotkanie, by dowiedzieć się więcej o swoich możliwościach finansowych.
Kontakt
Di Brenta
Business & Finance
Ul. Upalna 88 lok. 3
Białystok 15-668

Szybki kontakt:
E-mail: biuro@dibrenta.pl
Telefon: +48 535 425 877
Polityka prywatnościRegulaminRODO
Copyright © 
2024
 Di Brenta.
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Branding, projekt strony i realizacja: 
WayBetter
crossmenu