Wróć
Baza wiedzy

Kredyt inwestycyjny - Podstawowe informacje

Jeśli zdecydowałeś się skorzystać z zewnętrznego finansowania aby przyspieszyć rozwój firmy to jednym z rozwiązań, które rozważasz jest prawdopodobnie kredyt inwestycyjny. Jak wskazuje nazwa jego celem jest finansowanie różnego rodzaju potrzeb inwestycyjnych.

Mogą być to cele związane:

Na Jaki okres można otrzymać kredyt inwestycyjny?

Na rynku działa wiele instytucji, które udzielają kredytów inwestycyjnych. W każdej z nich maksymalny okres na jaki można zaciągnąć zobowiązanie to 10-15 lat.

Czy jest szansa aby rozłożyć spłatę na większą ilość rat?

Tak, możliwe jest otrzymanie kredytu inwestycyjnego nawet na 20 lat. Taka opcja to mniejsze obciążenie dla budżetu firmy w kontekście spłacanych co miesiąc rat. Często ma to niebagatelne znaczenie z punktu widzenia płynności finansowej.

Pamiętajmy jednak, że im dłuższy okres, na jaki zaciągamy zobowiązanie tym wyższe koszty jego obsługi. W miarę możliwości, w okresach lepszej sytuacji finansowej warto więc kredyt nadpłacać. Jeśli jednocześnie zawnioskujemy o skrócenie okresu na jaki pierwotnie został on udzielony to wspomniane koszty znacznie zminimalizujemy.

Zobacz jak możemy Ci pomóc w kontekście pozyskania kredytu inwestycyjnego https://dibrenta.pl/business-hub/finansowanie-twojej-firmy/

Potrzebujesz
pomocy
z finansami?

Omówimy wszystkie istniejące problemy i wspólnie znajdziemy najlepsze rozwiązanie, przejdź dalej aby dowiedzieć się więcej.
Bezpłatna konsultacja

Przede wszystkim ogromna wiedza poparta wieloletnim doświadczeniem. Z takimi ludźmi rozmawia się po prostu inaczej. Tu warto się udać na konsultację i nie tylko. Polecam

Piotr Kamiński
3 Giga

Potrzebowałem pozyskać finansowanie do swojej firmy. Z pomocą Pana Bartosz wszystko poszło gładko i bez problemu. Polecam!!!

Bartosz Waszczak
Integrity AV

Profesjonalni, bardzo zaangażowani specjaliści, którzy na uwadze mają przede wszystkim dobro klienta.

Magdalena Ławreszuk
Ławreszuk Fotografia & Film

Solidna, uczciwa firma. Dąży do pozytywnego osiągnięcia celu. Jestem zadowolony z ich usług.

Bassam Ahmad

Konkretna i szybka pomoc w pozyskaniu kredytu firmowego. Polecam!!!

Karol Kamiński
Biuro Rachunkowe

W końcu trafiłem w odpowiednie ręce, zostałem wysłuchany i zrozumiany. Specjaliści z firmy Di Brenta Finance pokazali mi gdzie ucieka mój zysk, a to raczej ważny aspekt w prowadzeniu firmy. Jeżeli jesteś przedsiębiorcą i nie wiesz gdzie uciekają twoje ciężko zarobione pieniądze, to właśnie oni znajdą marnotrawstwa i pomogą je wyeliminować. Di Brenta, to nie tylko nowoczesne podejście do księgowości. To również Dyrektor Finansowy który czuwa nad zyskiem oraz partner w doborze odpowiedniego finansowania. Z czystym sumieniem polecam!

Kamil Szapował
Fiks Wentylacja i Klimatyzacja

Masz pytania? Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji

Odpowiadamy, wyjaśniamy, konsultujemy – zapraszamy na spotkanie, by dowiedzieć się więcej o swoich możliwościach finansowych.
Kontakt
Di Brenta
Business & Finance
Ul. Upalna 88 lok. 3
Białystok 15-668

Szybki kontakt:
E-mail: biuro@dibrenta.pl
Telefon: +48 535 425 877
Polityka prywatnościRegulaminRODO
Copyright © 
2024
 Di Brenta.
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Branding, projekt strony i realizacja: 
WayBetter
crossmenu